PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572639}

Charlie

The Perks of Being a Wallflower
7,5 143 874
oceny
7,5 10 1 143874
7,5 22
oceny krytyków
Charlie
powrót do forum filmu Charlie

Nie lubię oglądać tego samego filmu dwa razy.
Filmów, których obejrzałam więcej niż raz jest bardzo mało i ten się do nich zalicza!
Genialny i mogę go oglądać w nieskończoność.
Dzięki niemu odkryłam piosenkę Davida Bowie ''Heroes'' :)

ocenił(a) film na 4
igakonstancja

POLSKA PRZEJMUJE TEN FILM!1!!1!!!!1

ocenił(a) film na 7
igakonstancja

Ja dzisiaj ogladalam. Tez mi sie podobal. Serio.

ocenił(a) film na 6
igakonstancja

Film dobry ale książka byłą znacznie lepsza.

ocenił(a) film na 10
lolo_

Ksiązke też nie raz czytałam, za mało stron! Ale genialna

igakonstancja

Film oglądałem trzy razy, książkę czytałem razy dwa i ciągle odczuwam niedosyt... Bardzo podobnie mam z filmem "Me & Earl & The Dying Girl" moim zdaniem oba wspomniane obrazy, mają w sobie pewnego rodzaju magię... Przekazują słodko-gorzką prawdę o nas i świecie. Mówią wprost, że warto nie poddawać się by móc skosztować w życiu (choć kilku) ulotnych chwil przepełnionych słodyczą. Mimo, iż rzeczywistość, która nas otacza, jest (co tu dużo mówić) raczej mało przyjazna.

ocenił(a) film na 10
Ven_la_Bax

Mam tak samo z tym niedosytem. Za każdym razem jak go oglądam jest ,,Jak to juz koniec historii?Nic więcej?''
A Me & Earl & The Dying Girl koniecznie muszę obejrzeć!

igakonstancja

Dziś obejrzałem...super film.

ocenił(a) film na 7
igakonstancja

Obejrzałam dzisiaj i film mi się spodobał :).

ocenił(a) film na 9
igakonstancja

Oglądam go już chyba piąty albo szósty raz. Nigdy wcześniej mi się coś takiego nie zdarzyło. Naprawdę dobrze uzupełnia książkę, chociaż, jeśli mam być szczera, wyciągnęłam z nich inne wnioski. Ale absolutnie mi to nie przeszkadza ;)

ocenił(a) film na 9
igakonstancja

Ten film ma niezwykły klimat i może sięgnę po książkę, o ile są duże różnice i dużo więcej można się dowiedzieć.

ocenił(a) film na 7
igakonstancja

10 to moim zdaniem zdecydowanie za dużo na ten film, chociaż jest przyzwoity. Ale Bowie'go to powinnaś znac :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones